Lekkie płaszczyki na wiosnę i lato

Płaszcze i płaszczyki to dobre okrycia wierzchnie nie tylko na jesień i zimę. Najchętniej wybieramy je właśnie w te pory roku, ponieważ jest najzimniej. A nic lepiej nie ochroni nas przed wiatrem, śniegiem i zimnym powietrzem, jak długi, ciepły płaszcz. Ale przecież płaszczyk to bardzo stylowe i eleganckie okrycie wierzchnie. Dlatego śmiało możemy zdecydować się na płaszczyk wiosenny czy nawet płaszczyk letni. Oczywiście, wówczas płaszczyki tego rodzaju wykonane są z bardzo lekkich i zwiewnych materiałów. Dodają szyku i elegancji. Świetnie pasują np. do lekkich sukienek na wesele czy romantyczną kolację.

Bawełniany płaszczyk z paskiem to bardzo dobra opcja na wiosnę. Wiadomo, że gdy pojawia się ta pora roku, to z przyjemnością chowamy płaszcze z wełny czy grubego flauszu do szafy. Na wiosnę świetnie nada się właśnie płaszczyk z bawełny. To rodzaj materiału, który jest ciepły, przepuszcza powietrze oraz dobrze się pierze. Płaszczyki z paskiem podkreślają talię i właściwie każda kobieta wygląda dobrze w takim fasonie.

Na wiosnę świetnie sprawdzą się płaszcze o ciekawych fasonach. Płaszczyki bombki czy trapezy zwrócą uwagę, ale dobierając je należy uważać. Nie są one bowiem dostosowane do każdego typu figury. Szczególnie powinny uważać panie z nadwagą. Mogą bowiem, przez dobranie nieodpowiedniego fasonu, optycznie dodać sobie kilogramów. Trzeba też uważać na wszelakie dodatki, które tak często dodawane są do płaszczyków, np. duże kieszonki czy patki na ramionach.

Na wiosnę i lato sprawdzą się także lekkie płaszczyki skórzane, niekoniecznie ze skóry naturalnej. Sporym zainteresowaniem cieszą się także płaszczyki sztruksowe. Są modne i świetnie nadają się na co dzień, np. do pracy. Oczywiście, niezawodne są lekkie trencze. To raczej wersja na elegancko. Taki płaszczyk, w neutralnym kolorze, będzie pasował także na biznesową kolację. Można pokusić się o wersję „bardziej rozrywkową”. Wtedy doskonale nada się płaszczyk w bardzo intensywnym kolorze. Warto o tym pomyśleć!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19008 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 402

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/lekkie-plaszczyki-na-wiosne-i-lato/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:407 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl/wp-includes/functions.php(3598): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl/wp-includes/plugin.php(524): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl/wp-includes/load.php(671): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/xjd/public_html/2021.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 407